Nauka warunkuje rozwój

Poznaj nas

  • Dwukrotnie zdobyliśmy pierwszą nagrodę w konkursie CAVALLO TROPHY dla najlepszych pasz
  • Ułożyliśmy ponad 3000 tysiące diet w Polsce i za granicą koniom na różnych poziomach użytkowania
  • Nasze produkty wyróżnione zostały przez „German Horse Industry” – jako pasze najwyższej jakościcertyfikat
  • Wykarmiliśmy mistrzów Polski w Dyscyplinach: skoki przez przeszkody, wszechstronny konkurs konia wierzchowego WKKW oraz ujeżdżenie
  • Nasze produkty dostępne są niemal na każdym kontynencie

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

We are KER Member.       KER logo-male

Założycielem i pomysłodawcą firmy HippoVet+ jest dr hab.  Krzysztof Marycz, prof. nadzw. UP – wieloletni członek/partner Kentucky Equine Research (USA), Visiting Professor St.Hippolyt Germany, wykładowca Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, współpracujący z Kentucky Equine Research (USA) nad rozwojem i produkcją najwyższej jakości mieszanek paszowych dla koni sportowych.

Koncept naszej firmy powstał w 2010 r. i od tego czasu stale się rozwija, a nasze produkty i rozwiązania technologiczne wynikające z prowadzonych przez nasz zespół zaawansowanych badań naukowych znalazły uznanie nie tylko w kraju, ale również za granicą (Francja, Niemcy, Szwecja, Księstwo Qatar’u oraz Maroko).

Dr hab. Krzysztof Marycz wraz z kierowanym przez niego zespołem naukowym, jest autorem ponad stu pięćdziesięciu oryginalnych prac badawczych opublikowanych w zagranicznych czasopismach naukowych a wyniki jego badań prezentowane były ponad dwadzieścia razy na międzynarodowych kongresach naukowych na całym świecie (w tym USA, Francja, Niemcy, Szwecja, Dania, Zjednoczone Emiraty Arabskie).

Według Web Of Science prace naukowe dr hab. Krzysztofa Marycza cytowane były prawie siedemset razy przez różnych naukowców na całym świecie w tym z USA, Francji, Niemiec, Wielkiej Brytanii (dane na lipiec 2017 r.) a jego życiorys umieszczony został w prestiżowej encyklopedii „Who is Who w Polsce” zawierającej biografie znanych i cenionych specjalistów o prestiżu krajowym i międzynarodowym.

Dr hab. Krzysztof Marycz w swojej dotychczasowej pracy naukowej wypromował osiemnastu magistrów oraz jest promotorem trzech doktorantów z zakresu nauk medycznych weterynaryjnych, którzy nagrodzeni zostali przez Ministra Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia naukowe.

Dr hab. Krzysztof Marycz został również trzykrotnie nagrodzony przez Rektora Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu za wybitne osiągnięcia naukowe oraz najwyższy uzyskany współczynnik Impact Factor (IF – wskaźnik prestiżu i siły oddziaływania czasopism naukowych) w roku akademickim. W 2016 roku odebrał  Nagrodę Rektora I stopnia za uzyskanie stopnia doktora habilitowanego przed ukończeniem 35-go roku życia.

 

Wyznajemy zasadę, że „nauka warunkuje rozwój”, a dzięki temu poprzez szereg opracowanych przez nasz zespół innowacyjnych rozwiązań technologicznych, możemy pomagać hodowcom oraz miłośnikom koni w ich codziennej pracy. Nasza firma jest synonimem interdyscyplinarności, co pozwala pomagać nie tylko hodowcom i jeźdźcom, ale również środowiskom lekarsko-weterynaryjnym.

Zajmujemy się nie tylko żywieniem koni, ale również zaawansowaną diagnostyką molekularną koni jak również szeroko rozumianą medycyną regeneracyjną zwierząt. Stale podnosimy nasze kwalifikacje poprzez czynny udział w międzynarodowych kongresach naukowych oraz aktywnie prowadzimy badania naukowe związane z zaawansowanym żywieniem koni oraz medycyną regeneracyjną z zastosowaniem komórek macierzystych.
Będąc z nami masz gwarancję: wysokiej, jakości usług, rzetelności oraz satysfakcji.

Zapraszamy do współpracy!

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Sklep St. Hippolyt

Dziesiątki najlepszych produktów dla Twojego konia! Zaczynając od pasz, sieczek, suplementów, olejów, a kończąc na produktach diagnostyki weterynaryjnej, preparatach pielęgnacyjnych oraz akcesoriach St. Hippolyt!

Sklep internetowy