Małe zwierzęta

psiaki

Pies od tysiącleci jest najwierniejszym towarzyszem człowieka, a jego żywotność oraz zdrowie leży nam szczególnie na sercu.

Warunkiem zdrowia psa nie są częste wizyty u lekarza weterynarii, ale codzienne przestrzeganie niezbędnych zasad, w tym przede wszystkim odpowiedniej diety oraz codziennej porcji ruchu.

St. Hippolyt oferuje niewielki, ale bardzo wyjątkowy program dla Waszego psa. Każdy produkt zawiera wyłącznie naturalne komponenty, bogate w wysokiej jakości substancje odżywcze, które sprawiają, że nasze produkty są wyjątkowe.

NATURALNE MUSLI DLA PSÓW

pies-karmaBogate w płatki jęczmienne, kukurydziane i owsiane, suszone warzywa, wzbogacone wysokiej jakości mieszaniną olei tłoczonych na zimno.

Poddane obróbce różne rodzaje zbóż dostarczają lekkostrawnej energii. Kiełki pszenicy i olej lniany zawierają wysokowartościowe kwasy tłuszczowe, lecytynę i naturalną witaminę E.

Warzywa i otręby stanowią bogate źródło substancji balastowych oraz włókna. Drożdże piwne dostarczają egzogennych aminokwasów i kompleks witamin z grupy B, które wraz z naturalnym selenem i cynkiem wzmacniając strukturę włosa i sprawiają, że sierść jest zdrowa i błyszcząca.
Proso, mączka i wapno z alg morskich zapewniają prawidłowe kształtowanie się tkanki łącznej oraz zdrowy kościec. Staranny dobór pierwiastków śladowych istotnych dla prawidlowego funkcjonowania układu odpornościowego i przebiegu przemiany materii, jak również wiele naturalnych dodatków paszowych poddanych właściwej obróbce sprawia, że karma ta jest idealna do zapewnienia pełnowartościowego pożywienia. Można ją podawać również z kawałkami mięsa.

CANIGARD

Najlepsze rozwiązanie dla zdrowych stawów, szybkiej regeneracji i lepszej wydajności.

pies-canigard

Canigard zawiera starannie wyselekcjonowane składniki odżywcze takie jak chondroitynę, glukozaminę oraz ekstrakty z zielonego omułka, które są również składnikami chrząstki i płynu maziowego w stawach psów. Ich składniki pozwalają na ochronę przed przedwczesnym zużywaniem się stawów oraz poprawiają ruch. Właściwości odżywcze i aktywne składniki przyczyniają się do zapobiegania chorobom zwyrodnieniowym – nawet u predysponowanych ras psów.

Canigard zawiera dodatek pierwiastków śladowych tj. cynk, mangan oraz krzem w formie organicznej, które w połączeniu z wit. C biorą udział w procesach regeneracji chrząstki stawowej. Dodatkowo wysoka zawartość antyoksydantów tj. witamina E, warzywa, drożdże oraz selen istotnie hamują proces starzenia się zwierząt oraz obniżają podatność  na stres. Canigard ma wysoką biodostępność, ponieważ odżywcze składniki w nim zawarte dostarczane są w formie mikrokapsułek, doskonale wchłaniających się w przewodzie pokarmowym.

Canigard odżywia mitochondria!

Mitochondria jak miliony małych elektrowni produkują energię konieczną pracy mięśni, ale również regulują pracę wszystkich organów. Chroniczny stres i niezbilansowana dieta zaburzają pracę mitochondriów.  Canigard usprawnia  produkcję energii w mitochondriach przez co nasze psy czują się lepiej, co manifestują chętnym ruchem.

pies-movilan

MOVILAN DOG

Starannie wyselekcjonowana kombinacja składników odżywczych z ekstraktem z zielonych małży nowozelandzkich, alg, z kiełkami pszenicy oraz wieloma substancjami odżywczymi pochodzenia naturalnego.

Zawiera:

  • certyfikowany ekstrakt z zielonych małży,
  • naturalne bogactwo składników odżywczych,
  • skuteczne uzupełnienie mikroelementów.

Niedobory w optymalnym zaopatrzeniu tkanki łącznej mogą objawiać się zaburzeniami ruchu, np. sztywność chodu czy utrata taktu, niechęć ruchu, problemy przy wstawaniu lub po długich spacerach. Zbyt duże obciążenie stawów w połączeniu z deficytami pokarmowymi mogą prowadzić do artrozy. Również w trakcie wzrostu i rozwoju psów dużych ras istnieje niebezpieczeństwo pojawienia się niedoborów składników odżywczych, które mogą prowadzić do wielu schorzeń.

Movilan Dog zawiera wysoką koncentrację wszelkich składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego ukształtowania się tkanki łącznej odpowiedzialnej za stabilne i właściwe funkcjonowanie ścięgien, więzadeł oraz torebki i chrząstki stawowej.

Sklep St. Hippolyt

Dziesiątki najlepszych produktów dla Twojego konia! Zaczynając od pasz, sieczek, suplementów, olejów, a kończąc na produktach diagnostyki weterynaryjnej, preparatach pielęgnacyjnych oraz akcesoriach St. Hippolyt!

Sklep internetowy