Jesteśmy dumni z naszych partnerów

Partnerzy

p-hippolyt Producent najwyższej jakości pasz i suplementów dla koni. Na rynku światowym już od ponad 30 lat. Lider na Europejskim rynku producentów pasz i dodatków paszowych.
p1 Wyłączny producent bioaktywnych składników oraz półproduktów paszowych do mieszanek marki St. Hippolyt. Twórca nowoczesnej technologii obniżania poziomu skrobi i cukru w paszach oraz chelatowania minerałów.
p-medvetico Producent i twórca marki BRANDON- pierwszych na światowym rynku pasz mieszanek klinicznych o leczniczych właściwościach. Twórca konceptu bio-aktywnych nukleotydów jako składników o potencjale terapeutycznym.
p-agrobs Producent najwyższej jakości sieczek dla koni, produkowanych wyłącznie z traw Alpejskich łąk.
p2 Instytut naukowo-badawczy zajmujący się badaniem wpływu diety na wybrane parametry zdrowotne u koni. Lider naukowy na światowym rynku żywienia koni.
p-vetlab Partner diagnostyczny naszej firmy. Zespół lekarzy diagnostów o międzynarodowym doświadczeniu, spełniający standardy najwyżej jakości diagnostycznej.
p-biogen Producent unikatowych szczepów probiotycznych dla zwierząt.
p-swiat-koni Medialny patron wydarzeń jeździeckich w Polsce.
p-drivingpl Medialny patron relacjonujący wydarzenia zaprzęgowe w Polsce in świecie.
p3 Producent preparatów drożdżowych dla koni.
p7 Jedna z najbardziej utytułowanych hodowli koni pełnej krwi angielskiej w Europie. Swoje konie karmią paszami St. Hippolyt już ponad od 20 lat.
politechnika-wroclawska Politechnika Wrocławska partner naukowo badawczy jak i diagnostyczny. Lider wyższych uczelni technicznych w Polsce.

 

 

Sklep St. Hippolyt

Dziesiątki najlepszych produktów dla Twojego konia! Zaczynając od pasz, sieczek, suplementów, olejów, a kończąc na produktach diagnostyki weterynaryjnej, preparatach pielęgnacyjnych oraz akcesoriach St. Hippolyt!

Sklep internetowy