Zaufało nam wielu

Kto stosuje nasze produkty?

HippoVet+, jako jedyna firma na Polskim rynku dysponuje produktami klinicznymi, dzięki którym ma możliwość komponowania dawek pokarmowych dla koni cierpiących na przewlekłe schorzenia układu metabolicznego, kostno-mięśniowego, oddechowego oraz pokarmowego.

Razem z nami są:

Maksymilian Wechta i Gosia Koszucka

"Współpracujemy z HippoVet+ ponieważ zależy nam na wiedzy, kompetencjach i wyłącznie sprawdzonych produktach. Szczególnie istotną jest dla nas możliwość fachowych konsultacji i dostęp do innowacyjnych rozwiązań biomedycznych."

Maksymilian Wechta i Gosia Koszucka

Marek Lewicki

"Ciężki trening, dobra dietetyka i produkty paszowe to podstawa wyników w sporcie. Razem z HippoVEt+ zdobyłem Mistrzostwo Polski w skokach przez przeszkody."

Marek Lewicki

Małgorzata Lewicka

"Stosuje pasze i suplementy marki St. Hippolyt, ponieważ zależy nam wyłącznie na sprawdzonych produktach najwyższej jakości."

Małgorzata Lewicka

Katarzyna Milczarek

"Dla mnie najważniejsza jest jakość pasz i skuteczność suplementów, dzięki czemu moje konie osiągają doskonałe rezultaty na arenie krajowej i międzynarodowej".

Katarzyna Milczarek

Łukasz Kaźmierczak

"Pasze St.Hippolyt stosuje już od kilku lat, produkty te skutecznie pomagają mi w codziennym treningu moich koni. Szczególnie istotna jest dla mnie możliwość wykonywania okresowych badań diagnostycznych. Razem z St. Hippolyt zdobyłem złoty medal mistrzostw Polski WKKW."

Łukasz Kaźmierczak

Monika Święcicka

"Uważam, że produkty marki St.Hippolyt i profesjonalna obsługa diagnostyczna to niezbędne narzędzia w mojej codziennej pracy z końmi. Razem z nimi zdobyłam złoty medal Mistrzostw Polski w powożeniu."

Monika Święcicka

Sebastian Bogacz

"Zdobyłem mistrzostwo Polski razem z HippoVet+ znają się na tym jak karmić konie sportowe."

Sebastian Bogacz
Sklep St. Hippolyt

Dziesiątki najlepszych produktów dla Twojego konia! Zaczynając od pasz, sieczek, suplementów, olejów, a kończąc na produktach diagnostyki weterynaryjnej, preparatach pielęgnacyjnych oraz akcesoriach St. Hippolyt!

Sklep internetowy