Żywienie koni rekreacyjnych oraz użytkowanych w dyscyplinach sportu

Skuteczna dieta dopasowana do potrzeb twojego konia

Uwarunkowania anatomiczne i fizjologiczne kierują właścicieli i opiekunów koni w stronę rozsądnego i możliwie jak najbardziej naturalnego podejścia w kwestii ich żywienia.

dziewczynyDziki przodek konia wędrował przez rozległe stepy i poświęcał około 16 godzin na poszukiwanie i spożywanie pokarmu. Pochodzenie naszych koni odgrywa więc kluczową rolę w komponowaniu dla nich dawek pokarmowych.

Obecnie to MY decydujemy co i w jakich ilościach jedzą nasze konie. Kierując się ich potrzebami i świadomością rozsądnego żywienia możemy wybrać odpowiednie produkty dostosowane do potrzeb bez względu na to czy są to konie rekreacyjne, hodowlane czy też sportowe.

skokowy

Rozsądne żywienie oparte o najnowsze doniesienia naukowe to nowa dziedzina dietetyki ciesząca się coraz większym  uznaniem wśród polskich hodowców, czołowych jeźdźców, jak i prywatnych właścicieli koni.

Zaufaj najlepszym i dołącz do miłośników naturalnego żywienia już dziś!

Sklep St. Hippolyt

Dziesiątki najlepszych produktów dla Twojego konia! Zaczynając od pasz, sieczek, suplementów, olejów, a kończąc na produktach diagnostyki weterynaryjnej, preparatach pielęgnacyjnych oraz akcesoriach St. Hippolyt!

Sklep internetowy