Kluczowym czynnikiem decydującym o sukcesie HippoVet+ są pracownicy

Kariera

Pracuj z najlepszymi, pracuj z nami!

Wyślij CV na adres: kariera@hippovet.pl

Możesz również skorzystać
z poniższego formularza rekrutacyjnego!

Kluczowym czynnikiem decydującym o sukcesie HippoVet+ są pracownicy. Wierzymy, że to właśnie ludzie, ich talenty, zaangażowanie i kreatywność stanowią najcenniejszy zasób przedsiębiorstwa. Jesteśmy pracodawcą, który stara się, aby miejsce pracy było dla kadry źródłem pozytywnych doświadczeń przy jednoczesnym osiąganiu wymiernych sukcesów na rynku. Dużą wagę przywiązujemy także do tego, aby nasi pracownicy kształtowali wizerunek firmy, byli dumni z miejsca, w którym pracują oraz sposobu, w jaki działa ich firma.

Kogo szukamy:

  • najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach
  • tych, którzy poprzez własny rozwój wpływają na rozwój firmy
  • ludzi otwartych, zaangażowanych, z pasją i gotowych do podjęcia zawodowych wyzwań

HippoVet+ poszukuje ludzi, dla których kariera zawodowa jest ważnym elementem satysfakcji życiowej. Stawiamy pracownikom trudne zadania, wymagamy inicjatywy i pracowitości.

Praca w HippoVet+ to okazja do szybkiego rozwoju zawodowego, ale także duża i ciągle egzekwowana odpowiedzialność za wyniki pracy własnej i zespołu koleżanek oraz kolegów.

Formularz rekrutacyjny
Sklep St. Hippolyt

Dziesiątki najlepszych produktów dla Twojego konia! Zaczynając od pasz, sieczek, suplementów, olejów, a kończąc na produktach diagnostyki weterynaryjnej, preparatach pielęgnacyjnych oraz akcesoriach St. Hippolyt!

Sklep internetowy