Prawidłowa diagnostyka kluczem do sukcesu

Diagnostyka

W trosce o dobro i wysoką formę koni oferujemy Państwu szereg badań diagnostycznych, które w połączeniu z wywiadem oraz badaniem klinicznym pozwolą uzyskać rzetelny obraz toczących się zmian w organizmie konia.

MikroskopDzięki nowoczesnemu i w pełni wyposażonemu laboratorium oraz specjalistycznej kadrze mamy możliwość przeprowadzania zaawansowanych badań mikroskopowo-elektronowych z użyciem Skaningowego Mikroskopu Elektronowego (SEM) z analizatorem rentgenowskim. Badania wytworów rogowych skóry- włosów i kopyt- wykonywane są przy współpracy z Politechniką Wrocławską. Pozostałe badania diagnostyczne (badanie morfologiczne i biochemiczne krwi, testy wydolnościowe, badanie kału) realizowane są przy ścisłej współpracy z laboratorium VetLab.

Konieczność przeprowadzania badań wynika z potrzeb europejskiego rynku, do którego stale napływają wątpliwej jakości pasze i suplementy różnych producentów, zarówno tych powszechnie znanych jak i nowych, wchodzących na rynek.

Dzięki naszej ofercie mają Państwo możliwość lepszej kontroli stanu zdrowia swojego konia!

Sklep St. Hippolyt

Dziesiątki najlepszych produktów dla Twojego konia! Zaczynając od pasz, sieczek, suplementów, olejów, a kończąc na produktach diagnostyki weterynaryjnej, preparatach pielęgnacyjnych oraz akcesoriach St. Hippolyt!

Sklep internetowy